Efektivní lidové léky pro zbavení parazitů

Tradiční léky proti parazitům jsou časově testovány, mají však vedlejší účinky a kontraindikace. Použití speciálních potravin tělo očistí.

Lidové léky se často používají k zbavení lidského těla parazitů. Tato léčba však není klinicky testována a může vést k vedlejším účinkům. Avšak i lidová léčba pomůže odstranit parazity z těla, které otráví lidský život.

Lidové léky na parazity zahrnují konzumaci potravin, které jim pomohou odstranit je z těla a tím očistit střeva. Mohou zahrnovat jak potraviny, tak speciální chemikálie.

vegetariánské jídlo během detoxikace těla od parazitů

Doporučuje se přejít na vegetariánskou stravu, která oslabuje tělo parazitů. Je však třeba poznamenat, že hladovění je zakázáno, protože to povede k nepříjemným dyspeptickým poruchám. Čištění lidského těla by nemělo být hladové, jinak by se mohly objevit závažné komplikace.

Obecná doporučení

Léčba člověka parazity zahrnuje užívání látky. Mělo by zničit jak parazita samotného, tak toxiny, které produkoval. Použití tradiční medicíny má však některé vedlejší účinky a existuje možnost, že tento lék bude neúčinný a bude nutné použít nový.

Mezi vedlejší účinky během léčby patří:

  • vzhled slabosti v celém těle;
  • bolest hlavy a svalů;
  • závrať.

Výskyt příznaků naznačuje, že odstranění parazitů z těla probíhá úspěšně. Neměli byste používat léky proti bolesti, protože snižují účinnost lidových léků a inhibují léčbu.

Chcete-li zlepšit celkovou pohodu, měli byste dodržovat správnou výživu a konzumovat co nejvíce čerstvého ovoce a zeleniny. Pitná voda je nezbytná ve velkém množství, protože je nutné odstraňovat toxiny z lidského těla.

Kromě určitých potravin lze k zbavení parazitů použít klystýr. Antiparazitární klystýr může současně zabíjet červy a čistit střeva. Patří mezi ně česnek a oleje.

S oslabeným tělem by měla být navíc užívána projímadla pro pravidelnou stolici, což pomůže odstranit parazity.

oslabení střev při čištění těla parazitů

Pokud však nedojde k útlumu, použití není nutné. Očištění proti parazitům provádí samotné tělo.

Důležitým bodem během léčby je vyloučit kontakt s jinými lidmi, protože mohou být nakaženi kontaktem nebo vodou nebo jídlem. Proto stojí za to získat individuální ručník a příbory pro pacienta. Spodní prádlo a ložní prádlo je třeba prát samostatně a poté důkladně zahřát žehličkou. Rovněž je nutné pravidelné větrání.

Strategie odstranění parazitů:

  • zničení parazita;
  • odstraňování mrtvých zbytků a odpadních produktů, čištění střev;
  • obnovení střevní mikroflóry, která byla vážně ovlivněna parazity;
  • zvýšená imunita.

Propolis

Včely používají propolis k utěsnění trhlin v úlu. Lidé vědí, že má vynikající baktericidní a dezinfekční vlastnosti. Při konzumaci propolisu v lidském těle se tvoří speciální proteiny, které aktivují produkci protilátek proti parazitům. Léčba propolisem je pozoruhodná v tom, že nemá žádné kontraindikace a vedlejší účinky. Čištění těla proti červům propolisem je jedním z nejlepších léků.

Léčba bylinami a kořením

Tato léčba se nazývá bylinná medicína. Očista těla proti červům je založena na tom, že bylinky jsou hořké a má hořkost, která má antiparazitický účinek.

Pelyněk

Pro ošetření proti parazitům se používají sušené květy pelyňku. Jsou rozemleté a konzumovány s cukrem nebo medem. Aplikuje se 2 hodiny před jídlem třikrát denně. Doba přijetí je pouze 2 dny. Pak by se mělo užívat projímadlo. Pelyněk má vedlejší účinky, takže předávkování může způsobit zvracení, průjem, záchvaty, plicní a kardiovaskulární problémy.

Tansy

Používají se sušené květiny. Lžíce květin je naplněna 500 ml vroucí vody. Přijato v lžíci třikrát denně. Kromě antiparazitických vlastností má tansy užitečné látky. Je třeba mít na paměti, že použití infuze tansy během těhotenství je kontraindikováno.

Zrzavý

zázvor k odstranění parazitů z těla

Zázvor je každému znám jako koření. Kromě toho prospěšné látky zlepšují trávení, používají se na viry a nachlazení, bolesti hlavy. Aby se odstranily parazity z těla, musí se do salátů přidat kořen zázvoru. Nepřehánějte to, protože chuť salátu se může hodně změnit.

K ošetření se používá také sušený mletý zázvor, který se přidává do mléka nebo vody. Aplikuje se ráno po dobu jednoho týdne.

Rostliny, které mají antiparazitární účinek, zahrnují černé hřebíček, koriandr, kopřivu. Vynikající účinek má nálev z pampelišky nebo šišek.

Česnek a cibule

Čištění těla těmito produkty je co nejúčinnější. Při jejich použití v čisté formě se můžete vyhnout výskytu parazitů v těle a odstranit ty stávající. Pokud jejich použití není příliš příjemné, můžete si připravit saláty a přidat je do velkého množství k běžnému jídlu.

Dýňová semínka

Stojí za to vědět, že dospělým se nedoporučuje konzumovat více než 500 gramů dýňových semen denně. Dýňový olej má vynikající účinek. Kromě čištění lidského těla od parazitů může zlepšit celkový stav, zlepšit regeneraci a zotavení. Dýňový olej se nanáší jednu polévkovou lžíci půl hodiny před každým jídlem.

Směs koňaku a kolečka

Výhodou této metody je, že prakticky neexistují žádné vedlejší účinky. Vzhledem k tomu, že koňak je jednou ze složek, je jeho použití zakázáno dětem, těhotným ženám a alkoholikům. Po smíchání 50 gramů koňaku a oleje se směs vypije ráno před jídlem.

koňak a ricinový olej k odstranění parazitů z těla

Pokud je jedno použití neúčinné, mělo by se použití opakovat, dokud není tělo zcela čisté. Mechanismus spočívá v tom, že alkohol paralyzuje parazity a olej působí jako projímadlo a urychluje únik červů z těla. Čištění proti parazitům touto metodou je schváleno i odborníky.

Citrus

Použitím citrusových plodů k ošetření můžete dosáhnout dobrých výsledků. Jejich slupka má zásadité prostředí, které snižuje vitální aktivitu parazitů. Vedlejším účinkem používání produktu je závažná alergická reakce. K očištění těla proti parazitům se konzumují sušené nebo čerstvé peelingy ráno jednu hodinu před jídlem. Ovoce před použitím důkladně umyjte. Můžete také použít koncentrované džusy, prášky ze semen. Všechny tyto produkty mají vynikající antiparazitické vlastnosti.

Microclysters

Mikroklystry lidové léky mají nejen antiparazitární účinek, ale také obnovují střevní mikroflóru, bojují proti maligním nádorům v tlustém střevě. Po zavedení klystýru byste se měli na chvíli zdržet návštěvy toalety. To je nezbytné k neutralizaci parazitů a jejich toxinů. Možné jsou nepříjemné pocity, jako je svědění, pálení. Postupem času zmizí.

Alternativní léčba doporučuje k čištění lidského těla použít česnekové klystýry, lněný olej a olej z čajovníku. Klystýr se provádí před spaním, a pokud je léčba neúčinná, doporučuje se je střídat.

Léčba lidovými prostředky proti parazitům je účinná metoda, která byla časem testována. Můžete si očistit tělo jídlem, které každý den používáme k vaření. Mezi tyto potraviny patří česnek, cibule, citrusové plody a zázvor. Nejúčinnějším prostředkem, který může očistit tělo, je dýně, zejména její semena a olej z nich.